O NÁS

SLUŽBY

ŠTĚNICE

DEZINFEKCE KORONAVIRU

CENÍK

KONTAKT

DEZINFEKCE KORONAVIRU (COVID-19)

V souvislosti s výskytem Koronaviru zajišťujeme kompletní dezinfekce převážně v Praze a středních Čechách.


Dezinfekce ozónem

Dezinfekce ozónem je přírodní, tím pádem ekologická metoda. Ozón zlikviduje viry, bakterie, plísně a jiné organické látky. Také dokonale likviduje veškeré zápachy (hniloba, cigaretový kouř, moč, pach zvířat). Díky vysoké oxidační schopnosti rozbíjí buněčné stěny virů a bakterií, tím pádem dokonale dezinfikuje.


Co je ozón (O3)?

Ozón je toxický plyn, který má typický zápach. Je běžnou složkou zemské atmosféry. Ozón je přirozeně produkován z kyslíku a to ultrafialovým zářením, nebo elektrickým výbojem, např. ve velkých výškách, nebo působením blesku. Sám o sobě je ozón zřetelně modrý plyn a je těžší než vzduch. Není možné ho skladovat ani přepravovat, protože se spontánně rozkládá. Rychlost rozkladu se zvyšuje s teplotou. Ozón se běžně používá pro dezinfekci pitné vody.


Používáme nejmodernější ozonové generátory, jak fungují?

Uvnitř generátoru dochází k výboji, který v reakci s kyslíkem vytváří molekuly ozónu. Po určité době se stane ozón nestabilní a znovu se jednoduše přemění zpět na kyslík.


Jaká je účinnost ozónu?

2 500x účinnější než chlornan

3 000x rychlejší než chlór

5 000x silnější než chloramin


Ozón je nebezpečný pro člověka, domácí zvířata i rostliny, proto je nutné před dezinfekcí prostor zcela vyklidit. Po aplikaci ozónu je nezbytné, aby prostory byly odvětrány.

Délka aplikace ozónu je dána velikostí prostor. Musí být přístupná funkční zásuvka 230 V pro připojení přístroje.


Ve spolupráci s Petr čištění – čištění interiéru vozů , je možné kromě samotné dezinfekce vozidla, také kompletní čištění interiéru suchou nebo mokrou cestou. Více na www.petrcisteni.cz


Dezinfekce chemickou cestou

Tyto dezinfekce provádíme aplikací bezchlorových a biologicky odbouratelných přípravků s baktericidním, fungicidním (mikroskopické, kvasinkové a vláknité houby) a v současné době nejdůležitějším virucidním účinkem.

 

Námi používané přípravky jsou prověřené praxí a použitelné i proti Koronaviru SARS-CoV-2.

 

Tyto přípravky nejsou agresivní vůči různým druhům materiálu (např.: nerez, plasty, sklo, pryže) mají tedy široké využití. Smrtící účinek nastává cca 30–60 minut po aplikaci. Po zaschnutí lze ošetřené prostory standardně využívat.

 

Kde dezinfikujeme:

Byty a společné prostory obytných domů

Ubytovací zařízení

Kanceláře a kancelářské budovy

Školy a školky

Sklady a skladovací prostory

Komerční a veřejné prostory (sportoviště, welness, sauny)

 

Na každý zásah je nutné pohlížet individuálně. Záleží na druhu objektu a jeho dispozicích. Profesionální dezinfekce provádíme v co nejkratším možném termínu dle dohody. Provádíme večerní – noční aplikace, aby nedošlo k narušení běžného provozu.


V případě zájmu o naše služby, nebo odbornou konzultaci, nás kontaktujte na: 723 362 712, 607 739 600 nebo využijte naší emailové adresy: mk-deratizace@email.cz

 

© MK deratizace, 2020